Home Спортивне життя Фортуна 1 Ліга: Третя поспіль поразка Вісли Краків. Новачок обіграв “Білу...

Фортуна 1 Ліга: Третя поспіль поразка Вісли Краків. Новачок обіграв “Білу Зірку”

86
0
 Фортуна 1 Ліга: Третя поспіль поразка Вісли Краків.  Новачок обіграв

Єжи Бженчек, тренер «Вісли» Краків.

Жешувська «Сталь» перемогла краківську «Віслу» в суботньому матчі Ліги Fortuna 1. Господарі перемогли з рахунком 2:1.

До перерви рахунок був 1:1. Міхал Жиро відкрив рахунок на 17-й хвилині, але через п’ять хвилин завдяки удару Дам’яна Міхаліка господарі зрівняли рахунок.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: У нового тренера Подбескідзе Бельсько-Бяла одна мета. Він знає, з чого почати

На 57-й хвилині вже 2:1 на користь господарів. Знову голкіпера «Вісли» розгромив Міхалік, скориставшись нерішучістю захисників «Білої Зірки». Гол 30-річного форварда визначив результат матчу та забезпечив «Сталі» цінну перемогу.

Для «Вісли» це була третя поспіль поразка — раніше підопічні Єжи Бженчека програли «Хробрі Глогув» (1:2) і «Пуща Неполоміце» (2:3). У свою чергу «Сталь» завдяки перемозі з командою з Кракова має в активі 14 очок у поточному сезоні Fortuna 1 Liga.

Сталь Жешув – Вісла Краків 2:1 (1:1)
Цілі: Міхалік 22, 57 – Гіро 17