Home Спортивне життя Fortuna Puchar Polski: Результати матчів 1/32 фіналу

Fortuna Puchar Polski: Результати матчів 1/32 фіналу

61
0
Fortuna Puchar Polski: Результати матчів 1/32 фіналу

Результати матчів 1/32 фіналу Кубка Польщі «Фортуна»:

Легія II Варшава – Вісла Краків 0:5 (0:1)

Цілі: Kacper Duda 19, Patryk Plewka 54, Angel Rodado 61 (k), 90, Viktor Szywacz 65

Лехія Зелена Гура – Подбескідзе Бельсько-Бяла 2:1 після додаткового часу (1:0, 1:1)

Цілі: Титас Міласіус 30 (s), Себастьян Гурскі 100 – Ліонель Етунді 78

Рекорд Бельсько-Бяла – Челмянка Хелм 3:0 (2:0)

Цілі: Марчін Врубель 7, Даніель Феруга 38, Щепан Муха 81

РКС Радомсько – Радом’як Радом 0:3 (0:2)

Цілі: Домінік Сокол 11, Міхал Фелікс 30, Даріуш Павловський 74

Сталь Сталова Воля – Неполоміце Ліс 1: 2 після додаткового часу (0: 0, 0: 0)

Цілі: Косей Івао 111 – Якуб Бартош 92, Еміль Тіакане 106

GKS Wikielec – Zagłębie Sosnowiec 1: 2 (0: 1)

Цілі: Пьотр Кацперек 69 (к) – Шимон Собчак 23, Шимон Павловський 59

Старт Єлова – Заглембє Любін 0:4 (0:4)

Цілі: Aleks Ławniczak 5, Mateusz Bartolewski 9, Filip Starzyński 39, 43

Балтик Гдиня – Олімпія Ельблонг 0:3 (0:2)

Цілі: Арон Стасяк 10, Давід Войтира 12, Давід Данильчик 64

Сталь Жешув – Корона Кельце 3:3 після додаткового часу, пенальті 6:7 (3:3, 3:3)

Цілі: Łukasz Góra 22, Bartłomiej Poczobut 25, Piotr Głowacki 39 (k) – Jewgienij Szykawka 15, 16, Jacek Kiełb 32

Стоміл Ольштин – Хробри Глогув 1:3 (0:1)

Цілі: Себастьян Шипульський 51 – Якуб Гурський 3, Олівер Празновський 57, Мілош Йозвяк 90

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Легія Варшава 2:3 після додаткового часу (0:1, 2:2)

Цілі: Марсель Блахевич 52, Даніель Петрашкевич 86 – Карлітос 6, 112, Жозуе 90 + 2 (k)

Перпетуал Краків – Радуня Стежица 0:2 (0:1)

Цілі: Ерік Собков 40, Шимон Новіцький 48

Погонь Седльце – Хойнічанка Хойніце 3:1 (2:1)

Цілі: Damian Nowak 29, Maciej Wichtowski 41, Kamil Włodyka 73 – Łukasz Wolsztyński 32

Погонь ІІ Щецин – ГКС Катовіце 0:2 (0:1)

Цілі: Бартош Ярошек 25, Домінік Косцельняк 90

Полонія Сьрода Велькопольська – Мотор Люблін 0:2 (0:2)

Цілі: Marcel Gąsior 10, Bartosz Zbiciak 23

Рух Високе Мазовецке – Сілезія Вроцлав 0:4 (0:1)

Цілі: Ерік Експозіто 45, 74, Себастьян Берж’є 46, Патрік Янасік 61

ŁKS Łagów – Cracovia 1:3 (1:1)

Цілі: Kacper Chełmecki 11, Otar Kakabadze 34, Virgil Ghita 59, Jewhen Konoplanka 90 + 4

Скра Ченстохова – Вісла Плоцьк 1:3 (0:2)

Цілі: Кшиштоф Ропскі 78 – Стів Капуаді 8, Мілан Квочера 34, Давід Коцила 75

ГКС Ястшембє – Варта Познань 0:2 (0:2)

Цілі: Дімітріос Ставропулос 20, Еніс Дестан 45

Гурнік Полковіце – Сандеча Нови Сонч 1:3 після додаткового часу (0:1, 1:1)

Цілі: Абдалла Хафез 84 – Якуб Врубель 30, Георгій Меребашвілі 106, 114

ККС Каліш – Відзев Лодзь 5:5 після додаткового часу (3:1, 3:3), пенальті: 4:3

Цілі: Бестор Горділло 12, Філіп Кендзія 21, Нестор Горділло 22, Матеуш Ґавлік 105 + 3 (ж), 118 (ж) – Хорді Санчес 41, 55, Марек Ханоусек 90 + 2 (ж), 108, Лукаш Зявінскі 120 + 2

Завіша Бидгощ – ГКС Тихи 2:1 (1:1)

Цілі: Пьотр Окунєвич 36, Мацей Козяра 74 – Томаш Малець 10

Апклан Ресовія Жешув – Медз Легніца 1:0 (1:0)

Цілі: Деніел Морис 23

ŁKS Łódź – Stal Mielec 2: 2 після додаткового часу (1-1, 2: 2), пенальті 3: 4

Цілі: Dawid Kort 27, Kelechukwu Ibe-Torti 83 – Bogdan Vastsuk 30, Mikołaj Lebedyński 52

Лехія Дзержонюв – П’яст Глівіце 1:2 (0:1)

Цілі: Марчін Орловскі 90 + 1 – Хорхе Фелікс 41, Аркадіуш Пирка 66

Одра Ополе – Ягеллонія Білосток 0:1 після додаткового часу (0:0)

мета: Месьє Бортничук 96

Арка Гдиня – Гурнік Лечна 0:0, пенальті 3:4

Рух Хожув – Гурнік Забже 0:1 (0:1)

мета: Рафал Яніцький 43

MC, Polsat Sport