Home Спортивне життя Гран-прі Великобританії: перший поул-позишн Карлоса Сайнца в його кар’єрі

Гран-прі Великобританії: перший поул-позишн Карлоса Сайнца в його кар’єрі

59
0
Гран-прі Великобританії: перший поул-позишн Карлоса Сайнца в його кар'єрі

Іспанець Карлос Сайнс мл. з команди Ferrari він зайняв поул-позишн у недільній гонці Формули-1 для Гран-прі Великобританії, десятого раунду чемпіонату світу.

Наприкінці Q3 Сайнс показав чудовий час 1,40,983, що на 0,072 с швидше за голландського лідера чемпіонату світу Макса Ферстаппена з Red Bull. Ферстаппен був найшвидшим і в Q1, і в Q2, але у фінальній битві за перше місце в Сільверстоуні йому довелося визнати перевагу Сайнца-молодшого, сина чемпіона світу з ралі Карлоса Сайнца.

Третій час, слабший на 0,315 секунди, зафіксував Ferrari з Монако Шарль Леклерк. П’ятий результат із поразкою 1,012 у семиразового чемпіона світу британця Льюїса Хемілтона з Mercedes, для якого Сільверстоун є “домашньою” трасою. Там Хемілтон тріумфував вісім разів за свою кар’єру, включно з попередніми трьома сезонами.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Льюїс Хемілтон у Сільверстоуні, цього разу не фаворит

Сайнс зробив свій перший поул-позишн у своїй 150-й гонці під час кваліфікації до гонки Формули-1. «Я цього не очікував, я здивований», – зізнався іспанець.

У команді Alfa Romeo Racing Orlen, де тест-пілот і резервний пілот Роберт Кубіца, краще впорався китаєць Чжоу Гуанью, який посів дев’яте місце. Другий пілот команди Фін Валттері Боттас вибув у Q2, він був 12-м і не потрапив до 10 найкращих у кваліфікації.

Поєдинок за поул-позишн проходив у суботу на Сільверстоуні в досить складних умовах, протягом Q2 йшов дощ.

Старт недільної гонки запланований на 16:00 за польським часом.