Home Спортивне життя Європейська футбольна ліга: «Пантери» Вроцлав програли «Берлін Тандер».

Європейська футбольна ліга: «Пантери» Вроцлав програли «Берлін Тандер».

89
0

Panthers Wrocław програли 25:31 Berlin Thunder після додаткового часу. Це четверта поспіль поразка вроцлавчан у Лізі Європи з футболу.

Після першої чверті вроцлавчани вели в рахунку 6:10. У другій частині змагань суперники скоротили втрати до одного очка. На табло було 17:16. Третя чверть належала команді з Берліна. «Грім» повів у рахунку 22:16.

В останній, дуже емоційній чверті «Пантери» зрівняли рахунок 25:25. Тоді стало зрозуміло, що остаточний результат вирішить додатковий час. Берлінці представили себе в ньому краще. Тандер набрав шість очок і виграв гру з рахунком 31:25.

Це четверта поспіль поразка “Пантер” у цьому змаганні. Через тиждень вроцлавці зіграють вдома з командою Stuttgart Surge.

Берлін Тандер – Пантери Вроцлав 31:25