Home Спортивне життя Ліга чемпіонів: п’ять голів у матчі “Маккабі” – “Црвена”.

Ліга чемпіонів: п’ять голів у матчі “Маккабі” – “Црвена”.

0 просмотров
0
Ліга чемпіонів: п'ять голів у матчі

“Маккабі” з Хайфи та “Црвена Звезда” зіграли у середу відбірковий матч Ліги чемпіонів. У першій грі вирішальної фази ізраїльський клуб виявився переможцем, тріумфувавши з рахунком 3:2.

Господарі вийшли вперед на 18-й хвилині матчу. Гол за рахунку 1:0 забив Франц П’єро. Радість ізраїльтян тривала недовго – через кілька хвилин Александар Пешич вивів нічию. Ще до перерви гостям вдалося вийти вперед завдяки удару Гелора Канги.

У другому таймі забивали лише гравці «Маккабі». П’єро вивів нічию на 51-й хвилині, а через 10 хвилин Тьяррон Чері забив 3:2. Таким чином 34-річний гравець, як виявилося, визначив результат матчу, забезпечивши своїй команді скромний аванс перед реваншем.

Матч-відповідь відбудеться у вівторок, 23 серпня, у Белграді.

Маккабі Хайфа – Црвена Звезда 3:2 (1:2)

Цілі: Pierrot 18, 51, Chery 61 – Pesic 27, Kanga 40