Home Спортивне життя Кубок Польщі «Фортуна»: чудові емоції в Лодзі. «Сталь Мелец» була підвищена...

Кубок Польщі «Фортуна»: чудові емоції в Лодзі. «Сталь Мелец» була підвищена після пенальті

95
0
 Кубок Польщі «Фортуна»: чудові емоції в Лодзі.  «Сталь Мелец» була підвищена після пенальті

PGE FKS Stal Mielec переміг ŁKS Łódź після пенальті в матчі 1/32 фіналу Кубка Польщі Fortuna. Після закінчення основного та додаткового часу рахунок став 2:2. Варто додати, що з 81-ї хвилини команда з Лодзі грала в перевагу одного гравця.

Першими вразили господарі. Давід Корт використав центр з флангу і вивів свою команду вперед. Проте перевагою лодзяни користувалися недовго. Уже через три хвилини Матеуш Мак відправив м’яч на голову Богдану Васцуку. Естонець забив гол і зрівняв рахунок.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Кубок Польщі “Фортуна”: десять голів і серія пенальті! Відзев вибув із турніру

Гості вийшли вперед через сім хвилин після зміни сторін. Серйозно помилився Мєшко Лоренц, який втратив м’яч від Миколая Лебединського. Форвард «Сталі» добіг до воріт і переміг Олександра Бобека. На 67-й хвилині матчу у складі мельчан на полі з’явився Крістіан Гетінгер. Рівно через 14 хвилин досвідчений хавбек був змушений покинути поле через червону картку. Ним 34-річного чоловіка покарали за те, що він наступив на Владислава Охрончука.

ŁKS швидко використав гру з перевагою. Келечукву зрівняв рахунок на 83-й хвилині. До кінця основного часу гри нічого не змінилося. Треба було провести додатковий час.

У додаткові 30 хвилин ŁKS довше володів м’ячем і частіше намагався загрожувати воротам суперника. З обох боків, однак, уже було видно велику втому. У підсумку ми не побачили голів у додатковий час і стало зрозуміло, що переможцем будуть пенальті.

Перший пенальті Піруло довелося виконувати повторно. Удар іспанця відбив Матеуш Кохальскі, але голкіпер «Сталі» зламав обидві ноги з лінії воріт. У переграванні воротар мельчан уже діяв належним чином і знову захистив удар півзахисника ŁKS. За кілька хвилин Бобек зумів пробити Мачея Доманського. Далі спостерігали серію результативних «одинадцяти» з обох боків. Нарешті, у п’ятому раунді Кохальський відбив удар Міхала Тромбки. Через кілька хвилин Леандро влучив у ворота та випустив «Сталь» до 1/16 фіналу Кубка Польщі «Фортуна».

ŁKS Łódź – PGE FKS Stal Mielec 2:2 (ряд 2:3)

Цілі: Kort 27, Kelechukwu 83 – Vastsuk 30, Lebedyński 52