Home Спортивне життя Ліга чемпіонів: асист Томаша Кендзьори допоміг київському «Динамо» вийти вперед

Ліга чемпіонів: асист Томаша Кендзьори допоміг київському «Динамо» вийти вперед

0 просмотров
0

Київське “Динамо” перемогло “Фенербахче” з рахунком 1:0, ассистував Томаш Кендзьора.

У середу ввечері київське “Динамо” Томаша Кендзьори вирушило до Туреччини, де зустрілося з “Фенербахче”. Турки перемогли, та все ж гості раділи підвищенню. Польський захисник відзначився асистом при першому голі.

У першому матчі в Києві була зарахована нульова нічия. Не дивно, що обидві команди не хотіли відводити ноги в боротьбі за м’яч. Важка гра відчувалася з перших хвилин матчу. Жодна команда не хотіла завершувати свою пригоду в Лізі чемпіонів на цьому етапі. У підсумку вболівальники спостерігали агресивне видовище, під час якого рефері показав загалом 13 карток.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Ліга чемпіонів: Карабах Агдам розгромив ФК Цюрих у першому матчі 2-го раунду кваліфікації

На 54-й хвилині матчу другу жовту картку побачив 23-річний Ісмаїл Юксек. Відтак, «Фенербахче» довелося грати в «десятці». Цим швидко скористалися гості, які вели в матчі на 3 хвилині. Томаш Кендзьора поводився розважливо, демонструючи чудовий огляд ситуації на полі та відігравши м’яч, який заволодів його одноклубник. Турек був правий і забив єдиний гол у матчі.

За 20 хвилин до кінця Денис Попов небезпечно сфолив на супернику у штрафному. Незважаючи на сприятливу ситуацію, Еннер Валенсія не реалізував пенальті. На 89-й хвилині Аттіла Салаї відправив м’яч у ворота.

Незважаючи на боротьбу господарів, їм довелося визнати перевагу гостей з України. На 114-й хвилині додаткового часу він забив важливий для підвищення гол

Олександр Караваєв. У наступному турі “Динамо” зіграє з віце-чемпіоном Австрії – “Штурмом”.