Home Спортивне життя Ліга чемпіонів: «Бенфіка» обіграла київське «Динамо» і наблизилася до підвищення

52
0

“Бенфіка” перемогла київське “Динамо” з рахунком 2:0 у матчі четвертого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів. Нагадаємо, гра проходила в Лодзі, а роль господаря виконувала команда зі столиці України. Голи у складі команди-переможця забили Гілберто та Гонсало Рамос.

Команда з Лісабону вийшла вперед на дев’ятій хвилині гри. Жилберту сильним ударом з лінії штрафного переправив м’яч у сітку. “Бенфіка” могла підвищити через чверть години, але м’яч після удару Жоау Маріу ледь не пройшов повз стійку “Динамо”.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Такі великі зірки дебютували в Барселоні. Як Левандовскі виглядає на їх тлі?

Другий гол лісабонці забили на 37-й хвилині гри. Помилкою захисту української команди скористався Гонсало Рамос, який не схибив у ситуації «один на один» з Георгієм Бущаном. Наприкінці першого тайму Давід Нерес міг забити третій гол у складі «Бенфіки». У підсумку рахунок не змінився, і “Ас Агіас” пішов на перерву з перевагою 2:0.

Після зміни сторін «Динамо» шукало контактний гол. Однак зазвичай під воротами Влаходімоса не було ефективності або добре втручався грецький голкіпер «Бенфіки». Однак у підсумку киянам так і не вдалося влучити у ворота. «Бенфіка» здобула перемогу та перебуває у дуже зручній позиції перед матчем-реваншем, який відбудеться 23 серпня в Лісабоні.

Динамо Київ – Бенфіка 0:2 (0:2)

Цілі: Гілберто 9, Гонсало Рамос 37