Home Спортивне життя Ліга чемпіонів: Динамо Загреб виходить до групового етапу

Ліга чемпіонів: Динамо Загреб виходить до групового етапу

63
0

Загребське «Динамо» та «Бодо/Глімт» у середу зіграли реванш у вирішальному етапі кваліфікаційного раунду футбольної Ліги чемпіонів. Після емоційної зустрічі переможцем виявилися гравці з Хорватії, які тріумфували із загальним рахунком 4:2.

Зустріч розпочалася для господарів омріяно. Вже на 4-й хвилині Міслав Оршич забив гол – 1:0. Таким чином хорвати компенсували поразку з першого матчу, в якому поступилися з рахунком 0:1.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Міхнєвич шукає центральних захисників. Повернення до штабу готується

Як виявилося, ще до перерви “Динамо” повело за сумою матчів – Бруно Петкович у середовій грі відзначився 2:0. Гол форварда був виняткової краси – він переміг голкіпера суперника після удару з перекидання.

Після перерви гості спробували зрівнятися за сумою матчів і досягли свого на 70-й хвилині. Тоді гол у складі чемпіонів Норвегії забив Альберт Гронбек, який вийшов на поле кількома хвилинами раніше. Попадання півзахисника, як виявилося, призвело до екстра-тайму в цій грі.

Коли здавалося, що овертайм не принесе розрахунок і потрібна буде серія пенальті, на 117-й хвилині «Динамо» знову вийшло вперед у два м’ячі. Гол 3:1 забив досвідчений Йосип Дрміч. Через мить Петар Бочкай забив гол – 4:1, визначивши результат матчу.

Динамо Загреб – Бодо / Глімт 4:1 після додаткового часу (2:1,2:0)
Цілі: Орсіч 4, Петковіч 35, Дрміч 117, Бочкай 120 – Гронбек 70

Результат першого матчу: 0:1
Акція: Динамо Загреб