Home Спортивне життя Ліга Фортуна 1: Арка Гдиня – Заглембє Сосновець. Пряме включення та...

Ліга Фортуна 1: Арка Гдиня – Заглембє Сосновець. Пряме включення та результат

46
0
 Ліга Фортуна 1: Арка Гдиня - Заглембє Сосновець.  Пряме включення та результат

У 2-му турі в Гдині відбудеться зіткнення двох команд, які набрали повний комплект очок на відкритті сезону. Хто залишиться на переможному шляху? Пряма трансляція матчу Арка Гдиня – Заґленбе Сосновець о 17:30 на Polsatsport.pl.

У першому турі «Арка Гдиня» зіграла з «Подбескідзем» у Бельсько-Бялі. Підопічним Ришарда Тарасевича довго не вдавалося вловити ритм, а після першого тайму радували нульовій нічиї. Після перерви вболівальники побачили змінений «Ковчег», який завдяки удару Кацпера Скіна врешті-решт виграв у «Подбескідзе» 1:0.

Перемога була тим ціннішою, що її здобули без Губерта Адамчика, який не грав у Бельсько-Бялі через травму. Наставник Тарасевича на прес-конференції перед поєдинком із «Заґленм’ям» повідомив, що Адамчик уже повернувся до повного здоров’я і має вийти на поле у ​​матчах другого кола.

У ньому перед гдинями постане непросте завдання переграти сосновчан, які також набрали три очки в першій серії ігор. Команда Артура Сковронека на Народному стадіоні грала з «Ресовією» і з перших хвилин змушена була компенсувати програш після голу Рафала Мікулца. У першій половині змагань Шимон Павловський зрівняв рахунок, а тріумф «Заґленбя» здобули завдяки дії резервних – Максиміліана Банашевського та Марека Фабрі.

Пряма трансляція матчу Арка Гдиня – Заґленбе Сосновець о 17:30 на Polsatsport.pl.