Home Спортивне життя Ліга конференцій: Broendby розгромив Pogoń і поклав край їхнім мріям про головну...

Ліга конференцій: Broendby розгромив Pogoń і поклав край їхнім мріям про головну подію

84
0

Чейз програв Броендбю з рахунком 4-0 і вилетів з Ліги конференцій.

Гравці Pogoń вирушили до Брондбю боротися за вихід до третього раунду кваліфікації Ліги конференцій. На жаль, “Портовці” були змушені визнати перевагу Броендбю, який перебуває у значно кращій формі. У підсумку данці перемогли з рахунком 4:0.

У другому раунді кваліфікаційного раунду Ліги конференцій Броендбю усунув щецинську «Погонь» після чудової гри від господарів.

Обстріл у данців розпочав на 17-й хвилині швед Сімон Хедлунд з пенальті. Луїс Карлос Мачадо Мата сфолив в “одинадцятці”. Лише через чверть години той же форвард знову переміг Данте Стіпіку. Ще одну помилку припустився Мата, який провів м’яч через центр поля та “асистував” 29-річному футболісту.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Ліга конференцій: познанський “Лех” у матчі-реванші зіграв внічию з батумським “Динамом”.

Данець Матіас Квістгарден забив господарів на 52-й хвилині. Буквально через 10 хвилин хорват Марко Дівокович добив “Портовцув”.

Незважаючи на численні атаки Погонь, вона навіть не зуміла наблизитися до Броендбю, яка результативно виграла матч. Багато вказує на те, що данці в наступному турі зіграють проти швейцарського «Базеля», який забезпечив собі два голи вперед перед реваншем проти «Крузейдерс» з Північної Ірландії.

Брондбю – Погонь Щецин 5:0 (2:0)

Цілі: Хедлунд 17, 33, Квістгарден 52, Дівковіч 62

PolsatSport.pl для телефонів Android та iOS!