Home Спортивне життя Прем’єр-ліга: бійка після матчу “Челсі” проти “Тоттенхема”.

Прем’єр-ліга: бійка після матчу “Челсі” проти “Тоттенхема”.

69
0
Прем'єр-ліга: бійка після матчу

Тренери Антоніо Конте і Томас Тухель отримали червоні картки після матчу 2-го туру АПЛ.

Наставники “Тоттенхема” і “Челсі” Антоніо Конте і Томас Тухель отримали червоні картки після 2-го туру АПЛ. У неділю на стадіоні Челсі Стемфорд Брідж відбувся матч, який завершився нічиєю 2:2.

Матч лондонських команд завершився внічию 2:2. Гості уникли поразки завдяки голу Гаррі Кейна, який відзначився на шостій хвилині доданого часу.

Після зустрічі під час рукостискання між Конте та Тухелем сталася сварка. Здавалося, опікун “Челсі” відмовився випустити його з обіймів і дав зрозуміти, що Конте дивиться йому в очі. Пізніше вони обидва кричали в обличчя. До бійки долучилися гравці та тренери обох команд. Почалася чергова бійка. В результаті тренери отримали червоні картки.

Конфлікт між тренерами почався після першого голу Тоттенхема. На 68-й хвилині датський півзахисник П’єр Хоейб’єрг привів до першої нічиєї в грі. Потім Конте підійшов до Тухеля і поплескав його по грудях, викликавши сутичку серед тренерського та резервного персоналу. Тоді арбітр вперше покарав обох тренерів за неспортивну поведінку – жовтими картками. Вони обидва пропустять як мінімум один матч чемпіонату.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: ЗМІ: Якуб Ківіор напав на “Вест Хем”.

– Ми не ображали один одного, не билися, ми билися за свої команди. З мого боку немає абсолютно ніяких травм. Я здивований, що ми обидва отримали за це червону картку, – оцінив Тухель після зустрічі.

Коли його просили прокоментувати кілька разів, Конте лише відповів: «На мій погляд, краще говорити про гру». Італієць міг мати багато причин для оптимізму, оскільки «Тоттенхем» набрав очко, де він виграв лише один раз за останній 38 ігор.

Челсі і Тоттенхем мають по чотири очки після Q2. У наступному турі “Челсі” 21 серпня зіграє на виїзді з “Лідсом”, а напередодні “Тоттенхем” прийме “Вулверхемптон”.