Home Спортивне життя Ліга конференцій: розбиваємо Лех Познань! Ефектна перемога чемпіонів Польщі

Ліга конференцій: розбиваємо Лех Познань! Ефектна перемога чемпіонів Польщі

58
0
 Ліга конференцій: розбиваємо Лех Познань!  Ефектна перемога чемпіонів Польщі

Познанський «Лех» виграв перший матч другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій. «Колейорж» на своєму стадіоні переміг батумське «Динамо» з рахунком 5:0. Таким чином, чемпіони Польщі припинили серію з трьох поразок.

Результат цього матчу на десятій хвилині відкрив Міхал Скашин. Гравець познанського “Леха” вирішив пробити з-за меж штрафного майданчика. М’яч відскочив перед воротами Лазаре Купатадзе, потім залетів у сітку.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: ФК “Кельн” закликає виключити білоруські команди

Жоау Амарал забив другий гол у цьому матчі. Також португальський футболіст ударом з-за меж штрафного переміг голкіпера грузинського клубу. На 33-й хвилині ще один гол забив Скайсь. Крістоффер Вельде віддав м’яч на форварда “Колейоржа”. Поляк пробив, після чого м’яч відскочив від одного із захисників батумського “Динамо” і впав у ворота.

У другому таймі команда зі столиці Великопольщі мала кілька нагод збільшити перевагу. Тож не дивно, що на 66-й хвилині був забитий четвертий гол у цьому матчі. Амарал знову знайшов спосіб обдурити захист суперника. Португалець отримав гарний пас і вийшов один на один з голкіпером гостей. 30-річний хлопець без проблем скористався ситуацією. Останній гол у цій грі був забитий у додатковий час. Цього разу в список стрільців записався Мікаель Ішак. Капітан команди з Познані скористався помилкою захисників і впевнено відправив м’яч у ворота суперника.

Лех легко виграв другий кваліфікаційний раунд Ліги конференцій і перервав серію з трьох поразок. Матч-реванш відбудеться наступного тижня в Батумі. Переможець цього розіграшу в третьому раунді зустрінеться з переможцем пари «Вікінгур Рейк’явік» – «Нью Сейнтс».

Лех Познань – Динамо Батумі 5:0 (3:0)

Цілі: Міхал Черш 10, 33, Жоао Амарал 24, 66, Мікаель Ішак 90 + 4