Home Спортивне життя Массіміліано Аллегрі пояснює своє рішення. Йдеться про Аркадіуша Міліка

Массіміліано Аллегрі пояснює своє рішення. Йдеться про Аркадіуша Міліка

65
0
 Массіміліано Аллегрі пояснює своє рішення.  Йдеться про Аркадіуша Міліка

У середу «Ювентус» програв другу гру в цьому розіграші Ліги чемпіонів. Цього разу туринці поступилися 1:2 Бенфіці. Єдиний гол за “Стару синьйору” забив Аркадіуш Мілік, якого, щоправда, на 70-й хвилині з поля вивів Массіміліано Аллегрі. Після матчу тренер пояснив це рішення.

Мілік записався в список стрільців на 4-й хвилині. Тож зустріч розпочалася для «Ювентуса» найкращим чином, але потім перевагу взяли португалці. Перед перервою вони звели внічию, а помінявшись сторонами, вийшли вперед.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: З’явилася нова інформація про Войцеха Щенсного. Чи встигне він на вересневий збір?

Аллегрі намагався змінити імідж гри, вносячи більше змін. На 70-й хвилині він витягнув з поля Міліка, якого замінив молодий Ніколо Фаджолі. Однак це було марно, оскільки «Бенфіка» зберегла скромну перевагу до кінця. – Це рішення тренера. Я її не засуджую, я її поважаю. Я не коментую це. Тренер має право приймати свої рішення, і все, – сказав польський форвард після останнього свистка.

Журналісти, однак, не опустили руки і підняли це питання також під час прес-конференції за участю наставника Ювентуса. – Я зняв Міліка, тому що нам було важко лише з двома півзахисниками. – Мені довелося зняти нападника. Я зняв Міліка, який, здавалося, більше втомився, – відповів Аллегрі.

Мілік забив три голи в шести матчах за Ювентус.