Home Спортивне життя ME Munich 2022: Конрад Буковецький і Міхал Харатик без медалей у штовханні...

ME Munich 2022: Конрад Буковецький і Міхал Харатик без медалей у штовханні ядра

54
0

Конрад Буковецький і Міхал Харатик не здобули медалей у змаганнях зі штовхання ядра

Міхал Харатик став п’ятим, а Конрад Буковецький – шостим у штовханні ядра на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики в Мюнхені. На подіум посіли хорват Філіп Міхалевич, серб Армін Сінанцевіч і чех Томаш Станек.

Найкращого результату Буковецький досяг у п’ятій серії – 20,74. Харатик із шостої спроби відправив м’яч на 20.90 і не захистив титул чемпіона Європи.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Paweł Wiesiołek п’ятий на середині десятиборства

В останньому турі Міхалєвіч тріумфував з результатом 21,88. Другим став Сінанцевич – 21,39, а третім – Станек – 21,26. Одразу за п’єдесталом опинився італієць Нік Понціо, який доштовхнув м’яч до 20,98.

Якуб Шишковський вибув у кваліфікаційному раунді.