Home Спортивне життя ME Munich 2022: Paweł Wiesiołek третій після трьох змагань з десятиборства

ME Munich 2022: Paweł Wiesiołek третій після трьох змагань з десятиборства

85
0

Павел Весьолек посів третє місце після трьох десятиборств на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики в Мюнхені. Під час ранкової сесії понеділка багатоборці змагалися в бігу на 100 метрів, стрибках у довжину та штовханні ядра.

Енотера часом 11.07 посів дев’яте місце в бігу на 100 м. Представник Польщі чудово стартував з блоку, але на останніх метрах йому не вистачило швидкісної витривалості.

Поляк у третій серії стрибків у довжину показав результат 7,45, що є його найкращим результатом у сезоні. У цьому змаганні він посів четверте місце.

У штовханні ядра Вісьолек отримав 15,11, і це був п’ятий результат серед мультиграїв і його найкращий результат у сезоні.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Річард Рінгер – чемпіон Європи з марафону. Адам Новіцкі на 18 місці

Після трьох змагань полька йде третьою – 2563 бали. Лідирує швейцарець Сімон Ехаммер (2845), за ним йде італієць Даріо Дестер (2591).

Рекордсмен і чемпіон світу француз Кевін Майєр знявся зі змагань, розтягнувши м’яз під час бігу на 100 м.

У понеділок увечері багатоборці змагатимуться у стрибках у висоту та бігу на 400 м. А от у вівторок вони змагатимуться у метанні списа, метанні диска, бігу на 110 м, стрибках з жердиною та бігу на 1500 м.