Home Спортивне життя PKO BP Ekstraklasa: Piast Gliwice краще, ніж Miedzi Legnica

PKO BP Ekstraklasa: Piast Gliwice краще, ніж Miedzi Legnica

68
0

У понеділок у матчі 8-го туру футбольної ліги П’яст Глівіце переграв удома Медзь Легніцу з рахунком 2:1. Обидва голи за господарів забили захисник Константін Райнер і Якуб Червінскі після пасів Даміана Кондзьора.

Команда з новачка Легниці не вигравала жодного виїзного матчу першості цього сезону.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: PKO BP Ekstraklasa: талановитий півзахисник продовжив контракт із Краковією

П’яст також не найкращим чином стартував у чемпіонаті, відзначившись чотирма поразками в шести матчах. Колишній капітан господарів, іспанець Жерар Бадіа, з’явився в понеділок на стадіоні в Глівіце, зустрінутий місцевими вболівальниками з ентузіазмом. Після першого свистка судді вболівальники П’яста ще довго не мали нагод для задоволення. У кращому випадку вони могли насолодитися прекрасною погодою, адже команда гостей була небезпечнішою на полі.

На 19-й хвилині Олаф Кобацкі – після пасу Хуберта Матіні зліва – заплутав захисників Глівіце і не дав шансів Франтішку Плаху з близької відстані. Відразу міг відповісти Аріель Мосор, після його “голови” м’яч відскочив від поперечини. Ймовірно, у господарів були нервові моменти, коли на 31-й хвилині м’яч вдруге опинився у їхніх воротах. Після аналізу відео з’ясувалося, що він був “поза грою”, а суддя не визнав удар. Перший тайм команда наставника Вальдемара Форналіка завершила результативно. Голкіпер Медзі відбив удар Аркадіуша Пирки, але через деякий час була нічия. Захисник П’яста Константін Райнер найвище вистрибнув з кутового, навісив Даміана Кондзьора та зрівняв рахунок.

Другу частину гравці з Глівіце розпочали двома ударами Кондзьора, які захистив голкіпер Мєдзі. Місцеві явно поспішали вийти вперед. Другий нападаючий, Альберто Торіл, був представлений на полі, щоб допомогти. Але легничан нічия також не влаштувала. На 65-й хвилині форму Плаха перевірив потужним ударом Лучано Нарсінг. Результативнішими були підопічні наставника Форналіка. Знову асистував Кондзьор – цього разу зі штрафного, а капітан команди Якуб Червінскі «додав» голову.

У понеділок господарі пропустили травмованих півзахисників Тома Хейтлі та Хорхе Фелікса. Патрик Джичек сів на лаву. Кілька днів тому вихованець П’яста повернувся в клуб через три роки. Хавбек раніше виступав за італійську “Салернітану”, але минулого сезону взяв перерву за станом здоров’я. Він вийшов на поле на 82-й хвилині. За п’ять хвилин до кінця зустріч міг “закрити” Каміль Вільчек. Снайпер господарів у відмінній ситуації вразив бічні ворота, і матч завершився з рахунком 2:1.

П’яст Глівіце – Медз Легніца 2:1 (1:1)

Цілі: Constantin Reiner 42, Jakub Czerwiński 66 – Olaf Kobacki 19