Home Спортивне життя Польща – Італія у фіналі ЧС-2022 серед волейболістів! Другий півфінал без...

Польща – Італія у фіналі ЧС-2022 серед волейболістів! Другий півфінал без емоцій

111
0
 Польща – Італія у фіналі ЧС-2022 серед волейболістів!  Другий півфінал без емоцій

Словенські волейболісти почали цю гру нервово, чим нещадно скористалися італійці (6:1). Далі в сеті підопічні наставника Георге Крету вгамували емоції, почали скорочувати втрати, але результативні в атаці суперники зберегли перевагу. За 20:14 здавалося, що, ймовірно, виграють, але в підсумку словенці пішли наздоганяти. Після подачі Тіне Урнаута рахунок став 23:21. Ще дві перемоги виграла команда з Італії. Сімоне Анцані відзначився результативною атакою, а помилка суперників призвела до перемоги італійців 25:21.

Дивіться також: Ще один трилер! Польські волейболісти перемогли Бразилію та зіграють у фіналі чемпіонату світу 2022 року

Друге видання було трохи рівномірнішим. Спочатку результат коливався навколо нічиєї (10:10), потім італійці відскочили на кілька очок (15:12). Словенці трохи підвищили ефективність в атаці, але вдалі дії перепліталися з помилками. Італійські волейболісти зберегли гарний настрій з попередньої гри, як і раніше добре показали себе на подачі, результативніше атакували і відбили кілька складних м’ячів. Зрештою, Словенія могла вступити в боротьбу (21:19, 24:22), але ключові дії дісталися суперникам; Подача в сітку встановила рахунок 25:22.

Третій сет розпочався з потужної атаки італійців (5:0). Словенці швидко прокинулися і відкрили точковий контакт (9:8). Але знову хороші дії перепліталися з простими помилками, і здавалося, що італійці збережуть перевагу. Серія з трьох виграних словенцями акцій (атака Яна Козамерніка та два очкові блоки) призвела до нічиєї 16:16, але й цього разу ця команда не скористалася своїми шансами. Кінцівку сету італійці відіграли по-своєму. коли він вдало атакував Даніеле Лавіа, у них був матчбол (24:20). Після атаки Юрія Романо (25:21) стало зрозуміло, що суперником поляків у недільному фіналі ЧС-2022 стане збірна Італії.

Рік тому, 19 вересня 2021 року, у фіналі чемпіонату Європи італійці перемогли Словенію з рахунком 3:2 у Катовіце Сподек. Словенці не зуміли відплатити за поразку, цього разу впевнену перемогу здобула збірна Італії, у трьох сетах.

Італія – ​​Словенія 3:0 (25:21, 25:22, 25:21)

Італія: Алессандро Мікілетто, Сімоне Джаннеллі, Джанлука Галассі, Даніеле Лавіа, Юрі Романо, Сімоне Анзані – Фабіо Балазо (ліберо). Тренер: Фердінандо Де Джорджі.
Словенія: Тончек Штерн, Ален Паєнк, Ян Козамернік, Грегор Ропрет, Тіне Урнаут, Клемен Чебуль – Яні Ковачич (ліберо) і Рок Можич, Сашо Шталекар, Деян Вінчич. Тренер: Георге Крецу.