Home Спортивне життя Прем’єр-ліга: Манчестер Сіті та Челсі без перемог

Прем’єр-ліга: Манчестер Сіті та Челсі без перемог

57
0
Прем'єр-ліга: Манчестер Сіті та Челсі без перемог

Гравці «Сіті» вели в рахунку з п’ятої хвилини після голу німецького півзахисника Ілкая Гендогана, але згодом господарі продемонстрували свою результативність.

Голи за «Ньюкасл Юнайтед» по черзі забили парагваєць Мігель Альмірон і Каллум Вілсон у першому таймі та Кіран Тріпп’єр на початку другого.

Але які зірки в команді “городян” … На 60-й хвилині контактний гол – свій третій гол у сезоні – забив Ерлінг Халанд з дортмундської “Боруссії” влітку, а за мить пізніше португалець Бернардо Сілва зрівняв рахунок.

У таблиці команда тренера Хосепа Гвардіоли йде другою з сімома очками. Він програє два «Арсеналу», який єдиний має повний комплект.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Кубок Англії: 16-річний гравець став наймолодшим бомбардиром

Третє місце зі спадщиною Сіті займає Лідс Юнайтед. “Паві”, серед яких з 82-ї хвилини грав Матеуш Кліх, вдома розгромили “Челсі лише 12” з рахунком 3:0.

Рахунок було відкрито після грубої помилки голкіпера гостей Едуара Менді. Сенегалець на 33-й хвилині замість удару по м’ячу обвів Брендена Ааронсона. Американець перехопив м’яч і без проблем пройшов у порожні ворота.

“Ми забили автогол”, – сказав пізніше тренер “Челсі” Томас Тухель.

На 37-й хвилині іспанець Родріго (четвертий гол у сезоні) підняв рахунок на 2:0, а в другому таймі результат визначив Джек Харрісон.

Зрозуміло, що наставник господарів Джессі Марш не приховував радості.

– Це було найкраще шоу відколи я тут. Я починаю бачити групу гравців, які розуміють свою роль, деякі з них демонструють найкращу форму свого життя, – сказав американський тренер Лідс.

– Наша манера гри диктувала хід гри. Ми змушували наших суперників робити помилки. Ці висококласні гравці можуть передавати м’яч цілий день, якщо ми дамо їм час. Ми хотіли, щоб їм було незручно. І ми сьогодні це зробили, – додав він.

У команди Лукаша Фаб’янського все ще не все добре. Вест Хем Юнайтед, у складі якого є польський голкіпер, зазнав третьої поспіль поразки. Цього разу 0-2 вдома проти Брайтон енд Хоув Альбіон. У підсумку він замикає турнірну таблицю, залишившись не тільки без очок, а й без забитого м’яча.