Home Спортивне життя Президент Гданська: Жоден злотий з кишень платників податків не буде використаний для...

Президент Гданська: Жоден злотий з кишень платників податків не буде використаний для покриття збитків

62
0

Президент Ґданська Александра Дулкєвч після бійки у четвер у матчі між Ґданською Лехією та Академією Пандев запевнив, що «жодного злотого з кишень платників податків не буде використано для покриття збитків». На початку матчу хулігани “Лехії” влаштували бійку, яка була перервана на 40 хвилин.

Матч 1-го туру кваліфікаційного раунду Ліги конференцій між Лехією Гданськ і македонською академією Пандев був перерваний на восьмій хвилині через безлади на трибунах.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Перемога Лехії Гданська в тіні скандалу на трибунах

Суддя вирішив відправити гравців назад у роздягальню, коли на трибуні, зайнятій уболівальниками господарів, сталася сутички між хуліганами. Бійка сталася ще до матчу на стадіоні в клубі Przystadionowy, а потім бійка почалася на трибунах стадіону в Гданську.

Пізно ввечері в четвер президент Гданська Александра Дулькевич написала у своєму Facebook: «Вітаємо наших волейболістів! Прекрасний матч і фантастична атмосфера на трибунах. Я також тримаю кулаки за Лехію Гданськ, гра якої все ще гра відновилась і стадіонні хулігани закінчилися їм не вдалося повністю зіпсувати спортивне свято водночас запевняю що жодного злотого з кишень платників податків не буде використано на покриття збитків Організатор матчу оплатить їх ремонт».

Перерва в матчі між Лехією Гданськ і Академією Пандев (4:1) тривала близько 40 хвилин. У поліції повідомляють, що між охороною та хуліганами Лечія сталася бійка.