Home Спортивне життя Серія А: перемога «польської» Спеції, дебют Бартомея Дронговського

Серія А: перемога «польської» Спеції, дебют Бартомея Дронговського

0 просмотров
0

Аркадіуш Реца в боротьбі за м’яч.

Троє поляків вийшли в стартовому складі “Спеції”, яка вдома розгромила “Емполі” з рахунком 1:0 в стартовій черзі чемпіонату Італії. У воротах господарів дебютував Бартломей Дронговскі, також зіграли Якуб Ківіор та Аркадіуш Реца.

Чотири дні тому Дронговскі перейшов у Спецію з Фіорентини, кольори якої він захищав із 2016 року.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Перемога “Мілана” на інавгурації нового сезону Серії А

У неділю ввечері у нього було досить багато роботи, але він справлявся бездоганно. Весь матч відіграв також захисник «Ківіора», на якого все більше сподівань покладає наставник збірної Польщі Чеслав Міхнівіч.

Река, натомість, отримав жовту картку після години гри, а на 76-й хвилині його замінили.

Усі троє борються за місце у збірній на чемпіонат світу в Катарі.

Головним героєм Спеції був М’Бала Нзола. Представник Анголи забив гол на 36-й хвилині. Як виявилося, важлива перемога.

У попередньому сезоні Шимон Журковський на правах оренди успішно грав в Емполі. Влітку він повернувся до «Фіорентини».