Home Спортивне життя Спідвей IMP: Бартош Змаржлік захистив свій титул

Спідвей IMP: Бартош Змаржлік захистив свій титул

78
0

Титул особистого чемпіона Польщі зі спідвею захистив Бартош Змаржлік. У понеділок у Жешуві виграли останній із трьох фінальних турнірів. Друге місце в генеральній класифікації циклу посів Домінік Кубера, а бронзову медаль здобув Януш Колодзей.

Сума очок, набраних у всіх змаганнях, стала вирішальною для тріумфу в цьогорічному випуску.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: eWinner 1. Ліга: Адріан Мєдзінскі відновлюється після аварії

Попередні пройшли 9 липня в Грудзёндз, де кращим був Змаржлік, а потім у Кросно 15 серпня – там переміг Кубера.

Вперше з 1956 року за формулою трьох турнірів було обрано індивідуального чемпіона Польщі. Нові правила діятимуть принаймні до 2026 року.

Змарзлік виграв останній, третій турнір, випередивши Якуба Мішковяка та Куберу. За змаганнями в Жешуві спостерігало близько 10 тис. глядачів.

Загальний залік IMP включав результати основної серії та фінального заїзду (без очок за півфінали).

Додатковий бал нараховувався спідвеїсту з найбільшою кількістю перемог того дня (також без півфіналу). Змарзлік отримав цей бонус за фінал понеділка.