Home Спортивне життя Суперкубок Німеччини: Мюнхенська Баварія перемогла РБ Лейпциг після божевільного матчу!

76
0

Мюнхенська «Баварія», яка в цьому сезоні без Роберта Левандовскі була продана «Барселоні», розгромила «РБ Лейпциг» з рахунком 5:3 у матчі за Суперкубок Німеччини. Один із голів забив дебютант баварців сенегалець Садіо Мане.

Баварія вже лідирувала з трьома голами в Лейпцигу до перерви, а в списку бомбардирів були Джамал Мусіала (14-й), Мане (31-й) і француз Бенжамен Павар (45-й). Господарі виступили краще у другому таймі, коли голи забивали Марсель Гальстенберг (59-й), француз Крістофер Нкунку (77-й з пенальті) та іспанець Дані Ольмо (89-й), але ці голи зламав гол Сержа Гнабрі у складі мюнхенців. команда (65.). Наприкінці дня Лерой Сане (90 + 8) встановив рахунок.

Дивіться також: Суперкубок Нідерландів: ПСВ виграв з Аяксом після американських гірок і шоу Тіля

«Баварія» є переможцем Прем’єр-ліги Німеччини за останні 10 сезонів, а «РБ Лейпциг» у сезоні 2021/22 виграв свій перший трофей – Кубок Німеччини.

“Баварія” виграла Суперкубок Німеччини в 10-й раз в історії – раніше в 1987, 1990, 2010, 2012, 2016, 2017, 2018, 2020 і 2021 роках. Жодна інша команда не може похвалитися таким досягненням. Друга в рейтингу “Боруссія” Дортмунд вигравала трофей шість разів.