Home Спортивне життя Тур де Франс: Кларк виграв етап, ван Аерт зберіг лідерство

Тур де Франс: Кларк виграв етап, ван Аерт зберіг лідерство

59
0

Австралієць Саймон Кларк з команди Israel-Premier Tech виграв п’ятий етап велогонки “Тур де Франс” у Ласек-Аренберг.

Австралієць Саймон Кларк з команди Israel-Premier Tech виграв п’ятий етап велогонки “Тур де Франс” у Ласек-Аренберг. Лідером залишився бельгієць Воут ван Аерт («Джамбо-Вісма»).

На фініші Кларк випередив трьох останніх компаньйонів: голландця Тако ван дер Хоорна (Intermarche-Wanty-Gobert), норвежця Едвальда Боассона Хагена (TotalEnergies) і американця Нейлсона Паулесса. Переможець гірської класифікації, п’ятий на фініші, датчанин Магнус Корт (обидва EF Education-Easy Post), який вилетів з вершини за 5 км до фінішу, поступився переможцю півхвилини.

Сцена, що веде через ділянки, викладені бруківкою, відомі з класичного Париж-Рубе, була сповнена аварій і дефектів. Лідер гонки – ван Аерт не уникнув їх, але захистив жовту майку. Він прийшов до фінішу на 16-му місці, відставши від переможця на хвилину і чотири секунди.

У загальному заліку бельгієць випереджає Паулесса на 13 секунд і Боассона Хагена на 14 секунд.