Home Спортивне життя Туз за тузом! Польські волейболісти перемогли з Китаєм у матчі Ліги...

Туз за тузом! Польські волейболісти перемогли з Китаєм у матчі Ліги націй

63
0
 Туз за тузом!  Польські волейболісти перемогли з Китаєм у матчі Ліги націй

Польські волейболісти невдало почали гру з китайською командою. Під час технічної перерви вони програвали 6:12, і чотири з цих шести очок принесли їм помилки суперників. Поляки почали наздоганяти – результативна атака та два ейси Томаша Форналя скоротили різницю до двох очок (12:14). Китайці, результативні в атаці, знову відскочили (12:16, 15:20). Коли Бінлун Чжан подав туз, була вже 16:22. Ситуація виглядала жахливо, суперники володіли сетболом 21:24, але польська команда зуміла переломити долю цієї партії. Героєм кінцівки став Форналь, який спочатку продемонстрував результативну атаку, а потім вийшов у зону подачі і подав три ейси! Пропущене очко принесло автоматну атаку суперників (24:26).

Дивіться також: Бартош Курек – найкращі дії в матчі Польща – Іран (ВІДЕО)

У другому виданні такої драми вже не було. Господарі швидко здобули перевагу, яку втримали до кінця сету. Велику роль знову зіграла розстановка польських волейболістів на подачі – Якуб Кохановський подав два ейси (10:6). Суперниці не змогли компенсувати програш (17:12, 20:15). Сету результативно завершив Матеуш Бєєк (25:16) двоочковими розіграшами.

Початок третього сету пройшов у рівній боротьбі обох команд (10:10). У середині цього випуску біло-червоні здобули перевагу (14:11, 17:13). У підсумку Кохановський показав серію хороших ігор і поляки повели в рахунку 22:16. Ейс Лукаша Качмарека віддав матчбол (24:17), а в останній дії матчу Форналь вдало атакував (25:18).

Найбільше балів: Томаш Форнал (20), Лукаш Качмарек (10) – Польща; Чжан Цзінінь (10) – Китай. Подача була елементом, який явно вирішував у цьому протистоянні, поляки неодноразово набирали очки з поля подачі (12-2), а в багатьох інших випадках завдавали господарям чимало клопоту.

У наступних матчах польські волейболісти зіграють проти Нідерландів (субота, 20:00; трансляція – Polsat Sport), а на завершення турніру зі Словенією (неділя, 20:00; трансляція – Polsat Sport).

Польща – Китай 3:0 (26:24, 25:16, 25:18)

Польща: Лукаш Качмарек, Кароль Клос, Якуб Кохановський, Каміль Семенюк, Томаш Форналь, Ян Фірлей – Якуб Попівчак (ліберо) та Марцін Януш, Кароль Бутрин, Матеуш Бенєк. Тренер: Нікола Грбич.
Китай: Юантай Юй, Яочень Юй, Женьян Цзян, Шикун Пен, Гуаньхуа Чжан, Цзінінь Чжан – Імін Ян (ліберо) і Бінлун Чжан, Дангі Юань. Тренер: Ву Шен.