Home Спортивне життя Волейболістки ME U-18: Поразка поляків від італійців. Залишається боротьба за п’яте...

Волейболістки ME U-18: Поразка поляків від італійців. Залишається боротьба за п’яте місце

60
0
 Волейболістки ME U-18: Поразка поляків від італійців.  Залишається боротьба за п'яте місце

Збірна Польщі з волейболу програла Італії з рахунком 1:3 (23:25, 20:25, 25:19, 18:25) у матчі Чемпіонату Європи УЄФА серед юнаків до 18 років у боротьбі за п’яте місце.

На чемпіонаті Європи U-18, що проходив у Тбілісі, Польща опинилася в «групі смерті», до якої увійшли чотири команди з першої п’ятірки минулорічного турніру U-17: Словенія, Італія, Польща та Болгарія. Наша команда крутиться від матчу до матчу. З Грецією, теоретично найслабшою, вона трохи втомилася, програла 1:3 Болгарії, найкраще виступаючи на сьогодні, втративши шанс принаймні вийти на тай-брейк, і не дозволила Німеччині забити двадцять очок у будь-якому з наборів.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Коли матч Польща – Іран? Стали відомі дата і час чвертьфіналу Ліги націй серед волейболісток

Після дня перерви вони зустрілися зі Словенією, минулорічним чемпіоном Європи серед юнаків до 17 років. Підопічні тренера Мацея Бартодзейського підтвердили, що їхня налаштованість зростає. На жаль, у четвер вона була недостатньою для перемоги над італійцями, які фінішували першими в груповому турнірі.

У прем’єрному варіанті «Бяло-Червоні» боролися на рівних, але в підсумку кращими виявилися італійці (25:23). Друга партія була дуже схожою, але сили закінчилися трохи раніше. З 19:19 волейболісти з Італії набрали п’ять очок поспіль. Команда наставника Бартодзейського не зуміла компенсувати цю перевагу і програла 20:25.

Становище поляків стало дуже важким, але не безнадійним. Після запеклої боротьби протягом більшої частини сету вони врешті взяли гру під свій контроль і продовжили долю гри. Однак на більше сил не вистачило і італійці могли радіти перемозі весь матч.

Польща – Італія 1:3 (23:25, 20:25, 25:19, 18:25)

Польща: Szpernalowski, Potrykus, Gołębiowski, Rybak, Chaciński, Nowak, Granieczny (L) and Patecki, Janczyk, Becker

Найбільше балів: Хацінскі (18), Потрикус (17) – Брістот (18)