Home Спортивне життя Волейболісти ЧЄ U-22: поляки у півфіналі!

Волейболісти ЧЄ U-22: поляки у півфіналі!

53
0

Biało-Czerwoni дуже добре розпочали першу гру. Вони багато грали і зберігали хорошу результативність у першій дії. Австрійці намагалися не відставати від суперників. В середині прем’єрного випуску їм вдалося скоротити дистанцію до одного очка – 16:17. У підсумку Кароль Урбанович показав серію хороших дій, а команда гостей мала дуже великі проблеми з прийомом. В останній дії сету Адріан Маркевич показав свій жорсткий блок 25:19. Поляки, вигравши один сет, забезпечили собі друге місце в групі ІІ чемпіонату Європи.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Волейболістки ME U-18: Поразка поляків від італійців. Залишається боротьба за п’яте місце

Другий сет з очкової атаки відкрив Давід Дульскі. У наступних діях підопічні Даніеля Плінського зіграли дуже тактично і своєю хорошою грою завдали суперникам чимало труднощів. Волейболісти з Австрії боролися і скоротили відставання до 11:12. В середині гри поляки почали допускати елементарні помилки, якими суперники скористалися і призвели до нічиєї. До кінця гра була досить рівною, але в підсумку перемогла «Бяло-Червоні» (28:26).

Наставник збірної Польщі в третьому сеті вніс деякі зміни в склад. У ролі нападника виступив Бартош Гомулка, а на вечірці – Антоні Квасігрох. Польща, завдяки дуже хорошій грі на подачі Гержоти, швидко вийшла вперед 7:3. Biało-Czerwoni відчували себе дуже впевнено в кожному елементі і не відпускали руку. Підопічні Маркуса Гірчі ніяк не могли зупинити суперника. Збірна Польщі, підтримана прихильниками третього сету, у великому стилі виграла до 17. Перемогу закріпив Пьотр Шлезак ейсом на подачі.

Польща – Австрія 3:0 (25:19, 28:26, 25:17)

Польща: Якуб Краут, Давід Павлун, Міхал Гержот, Адріан Маркевич, Давід Дульський, Кароль Урбанович, Давід Прушковський (ліворуч) і Мацей Нововсяк (ліворуч), а також Бартош Гомулка, Бартош Славінський, Антоні Квасігрох, Конрад Янковський

Австрія: Ернст Курт Нустерер, Якоб Крассніг, Адоніс Алагік, Лукас Глац, Себастьян Саблатніг, Міхаель Червінскі, Юліан Ценер (ліворуч) і Максиміліам Брухманн, Бенедикт Саблатніг, Матіас Глац, Стефан Мюледер

Перший критерій порядку в групі – кількість перемог, наступний – кількість очок, співвідношення виграних сетів і програних, малі очки і, нарешті, результат прямого матчу.