Home Спортивне життя WTA у Гранбі: Магдалена Френч близька до вибуття. Полячку «врятував» дощ

WTA у Гранбі: Магдалена Френч близька до вибуття. Полячку «врятував» дощ

58
0
 WTA у Гранбі: Магдалена Френч близька до вибуття.  Полячку «врятував» дощ

Поєдинок Магдалени Френч з росіянкою Дар’єю Касаткіною в другому колі турніру WTA в Гранбі був перерваний через дощ.

Матч Магдалени Френч з росіянкою Дар’єю Касаткіною у другому раунді турніру в канадському Гранбі був перерваний з рахунком 3:6, 0:5 через дощі. Тенісисти знову вийдуть на корт у середу приблизно о 21 за польським часом.

Перша партія поєдинку 104-ї в списку 10-ї польки світу в цьому рейтингу і Касаткіної, яка була найвищою посіяною на змаганнях, пройшла досить рівно і тривала майже три чверті години. У другому – до моменту переривання гри – 24-річний лодзянин зумів набрати лише п’ять очок.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: US Open: Катажина Кава вилетіла в першому раунді кваліфікації

Раніше в Канаді, готуючись до US Open Fręch Grand Slam, що стартував у понеділок у Нью-Йорку, обіграла Данку Ковініч з Чорногорії 7:6 (7-3), 6:2.

Призовий фонд події в Гранбі становить 251,7 тисячі. доларів.