Home Спортивне життя Жіночий футбольний чемпіонат: англійки стали першими півфіналістами

Жіночий футбольний чемпіонат: англійки стали першими півфіналістами

58
0

Вирішальний гол забив Джорджія Стенвей.

Футболісти Англії стали першими півфіналістами чемпіонату Європи, який проходив у цій країні. У середу в Брайтоні вони перемогли іспанців з рахунком 2: 1 після додаткового часу. Переможний гол на 96-й хвилині забила Джорджія Стенвей.

Іспанці вели в рахунку з 54-ї хвилини після удару Естер Гонсалес Родрігес. Елла Енн Тун зрівняла рахунок на 84-й хвилині.

Дивіться також: Підтримують клуб Роберта Левандовскі! Партнери гравців ФК Барселона

Груповий етап англійки пройшли з повною кількістю балів і без пропущених голів. Ця гра була вдалою і для німців, які в четвер зіграють з австрійцями у другому чвертьфіналі.

У чвертьфіналі, що залишився, Швеція зіграє з Бельгією, а Франція зіграє з захисником титулу 2017 року Нідерландами.