Home Спортивне життя Ліга чемпіонів: 5:0 за сумою матчів! Бенфіка впевнено пройшла до групового...

Ліга чемпіонів: 5:0 за сумою матчів! Бенфіка впевнено пройшла до групового етапу

58
0
 Ліга чемпіонів: 5:0 за сумою матчів!  Бенфіка впевнено пройшла до групового етапу

Бенфіка перемогла київське Динамо за сумою двох матчів і зіграє в груповому етапі ЛМ.

Бенфіка зіграє в груповому етапі Ліги чемпіонів. Лісабонська команда вдома перемогла київське “Динамо” з рахунком 3:0 з Томашем Кендзьорою в складі. У першій грі в Лодзі збірна Португалії перемогла з рахунком 2:0.

Перший гол у ворота Бенфіки був забитий на 27-й хвилині гри. Після короткого розіграшу кутового Давід Нерес відправив м’яч у штрафну. Ніколас Отаменді замкнув штрафний ударом головою. На 2:0 господарі збільшили на 40-й хвилині гри. Серйозно помилився Олександр Сикота. Секундомір “Динамо” пропустив м’яч перед власним штрафним, чим скористався Рафа Сілва. Португалець холоднокровно перетворив ситуацію на гол.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Знаємо, хто може замінити Щенсни в кадрі

Перед самою перервою команда з Лісабона вирвалася в три голи. Контратаку точним ударом завершив Нерес. Після першого тайму “Бенфіка” вела з рахунком 3:0.

Через кілька хвилин після зміни сторін стався небезпечний інцидент. Два гравці господарів – Гонсало Рамос і Рафа Сілва – зіткнулися головами. Перший був змушений покинути поле, а автор другого голу за “Бенфіку” продовжив матч із пов’язкою на голові.

До кінця матчу картина гри не змінилася. «Бенфіка» була ближча до переваги, ніж «Динамо» до почесного голу. У підсумку гра завершилася з рахунком 3:0, а нічия – 5:0.

Бенфіка – Динамо Київ 3:0 (3:0)

Цілі: Отаменді 27, Сілва 40, Нерес 42

Результат першого матчу: 2:0 на користь Бенфіки

Акція: СЛ Бенфіка